Kaziuko mugė internete visus metus
Būk matomas Lietuvai ir Pasauliui
Išskirtiniai    Lietuvos meno darbai

APie e-Kaziukas.lt projektą  

Į kiekvieno lietuvio sąmonę yra įsiskverbęs kasmetinės Kaziuko mugės įvaizdis. Ši šventė daugelio širdy - ne tik kaip galimybė atitrūkti nuo žiemos darganų, pabendrauti ir pasiderėti, bet ir kaip grįžimas prie senųjų tradicijų, tautinio paveldo.

 

Projekto e-Kaziukas.lt komandos misija - suteikti šiuolaikiniam skubančiam žmogui galimybę prisiliesti prie ištakų ir tam panaudoti tradicinės Kaziuko mugės įvaizdį.

 

Manome, kad būtina užmegzti  dialogą tarp kūrėjo ir tradiciniais amatais bei menu besidominčiojo, todėl sieksime išlaikyti galimybę pirkėjui bendrauti ir derėtis  su autoriumi, randant abiem pusėm priimtiną sprendimą. Tikime, jog mūsų projekte atrasite šiltą ir dėmesingą bendravimą, kurio trūksta kasdienybėje.

 

Projekto tikslas - sukurti techninę ir socialinę infrastruktūrą, kuri leistų kūrėjams įdomiai pateikti savo dirbinius ir plėtoti savo meninę veiklą, o  tradiciniams amatams ir menui neabejingiems – įsigyti vienetinį, specialiai jam rankomis pagamintą kūrinį, atrasti išskirtinę, originalią dovaną ar jaukią namų puošmeną.

 

Siekdami suteikti kuo platesnį paslaugų spektrą, aktyviai bendraujame su įmonėmis ir valstybinėmis institucijomis. 

Projekto e-Kaziukas.lt koordinatorius:

 

 VšĮ Legalpro

 

Įmonės kodas/Paramos gavėjo kodas: 302254420

Tel: +37067853665

E-paštas: manokaziukas@gmail.com